Blog dla wszystkich którzy buduja dom

Kocioł gazowy De Dietrich

Poleć nas

W ofercie firmy De Dietrich mamy bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o kotły gazowe. Z definicji kotły gazowe mają proste zadanie – ogrzewać dom lub wodę. Czym wyróżnia się kocioł gazowy De Dietrich?

Na rynku istnieje sporo kotłów różniących się od siebie, są przeróżne rodzaje, a niektóre różnią się tylko jakąś właściwością lub szczegółami. To nie zmienia faktu, że ogólny wybór jest spory, a to oznacza, że każdy kto chce być może zakupić taki kocioł, znajdzie model odpowiedni dla siebie. Tutaj skupimy się jednak bezpośrednio na modelach kotłów od firmy De Dietrich. Co ciekawe istnienie owej firmy sięga 1684 roku, jednak w Polsce działa od ponad 20 lat.

De Dietrich zajmuje się szeroko pojętymi kotłami gazowymi i innymi pompami ciepła – ogólnie rzecz ujmując, zajmuje się poprawą warunków cieplnych przez swoje produkty. Przedsiębiorstwo zwraca też uwagę na środowisko naturalne, dołączając do swojej oferty bardziej ekologiczne możliwości, choćby taki jak systemy solarne. Co do jednak tytułowych kotłów gazowych – warto zapoznać się bezpośrednio z ofertą De Dietrich w przypadku zainteresowania tego typu urządzeniami.

Przykładowo jednym z oferowanych kotłów jest model Evodens AMC, który spełnia efektywność energetyczną „A”, która generuje śródroczną wartość energetyczną na poziomie 97%. Mamy możliwość zdalnego sterowania takowym modelem, dzięki modułowi i aplikacji SMART TC. De Dietrich zapewnia dla tego przykładowego kotła oszczędność energii, maksymalny komfort wody użytkowej czy ochronę środowiska związaną z tym modelem, który należy do kotłów nowej generacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.